Kontakta oss

Huvudkontor

Telefon: +46 927 775 05
E-mail:  post@jaxal.se

_________________________________________________
Säljare Sverige 

Andreas Jakobsson

Andreas

Mobil: +46 72 209 95 55
E-mail:andreas@jaxal.se

_________________________________________________
Ledning

Håkan Jakobsson
Verkställande Direktör

Håkan
Delägare
Mobil:+46 70 373 00 57
Direkt nr:+46 927 685 021
E-mail:hakan@jaxal.se


Geir Gangåssæter
Marknadskoordinator

Geir
Delägare
Mobil:+47 913 100 01
E-mail:geir@carant.no

_________________________________________________
Medarbetare 

Aira Malmström

Aira
Bokföring och ekonomi
Direkt nr.+46 927 685 025
E-mail: aira@jaxal.se

 

Tiina Lempeä

Tiina
Växel, kundreskontra och transport
Direkt nr: +46 927 685 026
E-mail: tiina@jaxal.se

 

Elin Eriksson

Elin
Produktionsplanering/ Cad
(Föräldraledig till Januari 2018)

 

Johanna Huhtasaari

Johanna
Produktionsplanering
Direkt nr. +46 927 685 023
E-mail: johanna@jaxal.se

 

Ida Hjort-Rova

Ida
Personal, produktions och inköpsansvarig
Direkt nr. +46 927 685 024
E-mail: ida@jaxal.se

 

Fredrik Töyrä

Fredrik
Produktutveckling/ Cad
E-mail: fredrik@jaxal.se

 

_________________________________________________

Försäljning

 

Säljare Finland/ Baltikum

Timo Jaako

Timo

Mobil: + 358 40 722 00 94
E-mail: timo@jaxal.se

 

Säljare Norge/ Danmark

Stig Bjørnsvik

Stig
Säljare legoprodukter
Mobil:+47 92 21 68 86
E-mail: stig@jaxal.se

 

Kjell Steinsvik

Kjell
Säljare kåpor
Mobil: +47 91 58 50 55
E-mail: kjell@jaxal.no

 

Säljare Ryssland

Andrei Nässi

Andrei

Mobil: +358 41 548 18 32
E-mail: andrei@jaxal.se

 

 

Kontakt