Yhteystiedot

Pääkonttori

Vaihde P: +46 927 775 05
post@jaxal.se

_________________________________________________
Myynti Suomi/ Baltian maat

Timo Jaako

Timo

P: +358 40 722 00 94
timo@jaxal.se

_________________________________________________
Johto

Ida Hjort-Rova
Toimitusjohtaja

Ida

P: +46 927 775 05
P: +46 70 733 39 60
ida@jaxal.se

 

Håkan Jakobsson

Håkan
Osaomistaja
P:+46 927 775 05


Geir Gangåssæter
Markkinointikoordinaattori

Geir
Osaomistaja 
P: +47 913 100 01
geir@carant.no

_________________________________________________

 

Tiina Lempeä

Tiina
Vaihde, myyntireskontra ja kuljetus
P: +46 927 685 026
tiina@jaxal.se

 

Elin Eriksson

Elin
Kirjanpito ja palkat
P: +46 927 685 025
E-mail: elin@jaxal.se

 

Johanna Huhtasaari

Johanna
Tuotantosuunnittelu, myynti Norja
P: +46 927 685 023
johanna@jaxal.se

 

Fredrik Töyrä

Fredrik
Tuotekehittely/ Cad
fredrik@jaxal.se

 

_________________________________________________

Myynti

 

Myynti Ruotsi 

Andreas Jakobsson

Andreas

P: +46 72 209 95 55
andreas@jaxal.se

 

Myynti Norja/ Tanska

Johanna Huhtasaari

Johanna

Myynti perävaunukuomut/  Alihankintamyynti
P: +46 927 68 50 23, +46 72 601 00 63
johanna@jaxal.se

 

Myynti Venäjä

Andrei Nässi

Andrei

P: +358 41 548 18 32
andrei@jaxal.se

 

 

Ota yhteyttä